tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dzie motocykli w Poznaniu. Rolnicy blokuj wjazd samochodw do Poznania
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dzie motocykli w Poznaniu. Rolnicy blokuj wjazd samochodw do Poznania

Autor: Andrzej Sitek 2024.02.21, 09:04 Drukuj

Utrudnienia potrwają dziś (21.02) aż do wieczora. Protesty będą odbywały się w całym województwie, ale w stolicy Wielkopolski kierowcy samochodów będą musieli liczyć się ze szczególnymi  kłopotami.

Policja informuje, że całkowicie zablokowane są trasy wlotowe i wylotowe z Poznania zlokalizowane przy węzłach komunikacyjnych na wysokości Zakrzewa, Komornik, Tarnowa Podgórnego, Kostrzyna i Golęczewa.

NAS Analytics TAG

Paradoksalnie, mniej samochodów na ulicach Poznania z powodu protestu rolników oznacza przyjemniejszą jazdę dla motocyklistów. Dzisiejsze blokady potrwają przynajmniej do 18:00

Trudności z przejazdem dotyczą punktów:

- Poznań, ul. Głogowska na wysokości ul. Marii Lange (w obydwu kierunkach), Komorniki, droga nr 311 i 196 na wysokości ul. Platynowej (w obydwu kierunkach),

- Zakrzewo, węzeł S11 Poznań - Ławica (blokada od strony zbiegu ulicy Gajowej i drogi 307 oraz od strony zbiegu ulicy Szkolnej i drogi 307),

- Tarnowo Podgórne, Droga Krajowa nr 92 na wysokości zjazdu S11 (w obydwu kierunkach),

- Golęczewo, węzeł Poznań - Północ, Droga Krajowa nr 11 (na wysokości zajazdu "Dziupla"),

- Kostrzyn, Droga Krajowa nr 92 na odcinku pomiędzy Skałowem a Kostrzynem Wielkopolskim,

- węzeł Kórnik (w kierunku Środy Wielkopolskiej) z uwagi na zgromadzenie na Drodze Krajowej nr 11 na wysokości wsi Koszuty.

W każdym z punktów może pojawić się nawet ok. 200 traktorów. Policja zaleca zaplanowanie alternatywnych tras przejazdu. Oczywiście mundurowi będą kierować ruchem i pomagać zmotoryzowanym w newralgicznych punkach.

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr