tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dialog Telecom sponsorem polskich zawodników
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Dialog Telecom sponsorem polskich zawodników

Autor: BadYunior 2007.07.19, 13:54 1 Drukuj

Z początkiem sezonu wyścigowego, poważny gracz na rynku telekomunikacyjnym postanowił zainteresować się wyścigami motocyklowymi

Dialog Telecom - początkowo związany tylko z Wyścigową Sekcją Motocyklową, gdzie w jego barwach startują Konrad Kamiński, Paweł Isański oraz Krzysztof Kalski, w tej chwili znacznie rozszerza swój udział w wyścigach motocyklowych. Udzielana przez Dialog pomoc dotyczy przede wszystkim zawodów rozgrywanych w Polsce, ale coraz częściej oznacza też wsparcie najlepszych polskich zawodników startujących poza granicami.

Jako pierwszy przekonał się o tym Bartek Wiczyński, sponsorowany przez Dialog w czasie rundy UEM Alpen Adria rozegranej w Brnie. Tam, przy wsparciu Dialogu Bartkowi udało się wywalczyć doskonałe, czwarte miejsce w klasie Superstock 1000. W czasie najbliższej rundy World Superbike, która będzie miała miejsce w Czechach, Dialog Telecom będzie sponsorem jednego z najlepszych polskich zawodników Andrzeja Chmielewskiego. Jak pamiętamy, Andrzej zdobył pierwszą pozycję w klasie Superstock 600 w czasie ostatniego startu w ramach UEM Alpen Adria.

„Andrzej Chmielewski na stałe ścigający się w Zespole XEROX POLand POSITION na motocyklu Suzuki, wystartuje w najbliższy weekend w wyścigu klasy Superstock 600 przy cyklu World Superbike. Oficjalna nazwa Zespołu na ten występ to DIALOG POLand POSITION" - mówi manager zespołu Michał Pernach - „Liczymy na wielu kibiców z Polski." - dodaje.

Dialog Telecom nie wyklucza następnych negocjacji i sponsorowania zawodników motocyklowych w kolejnych prestiżowych imprezach, takich jak chociażby Mistrzostwa Europy.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

motul belka 420
NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na górę