tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Colin Edwards nie żyje
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Colin Edwards nie żyje

Autor: M.B. 2017.09.19, 14:48 3 Drukuj

Ojciec zawodnika MotoGP i WSBK, który sam próbował swoich sił w wyścigach motocyklowych, zmarł 17 września w wieku 72 lat po długiej walce z rakiem.

Colin Edwards Sr. finansował ściganie się swojego syna, Colina Edwarda Jr., a także mocno go w tym wspierał. Dzięki niemu mogliśmy podziwiać starty Jr w MotoGP i sukcesy (dwukrotny mistrz świata) w WSBK.

Niestety wiele lat temu - bo już w 1993 roku - zdiagnozowano u Edwardsa Sr. śmiertelną chorobę. Guz mózgu był na tyle duży, że nie zdecydowano się go operować. Edwards dodatkowo w 1996 roku przeszedł przeszczep wątroby. Jak sam mawiał przed śmiercią, powinien być martwy od 21 lat… Cieszył się więc każdym dniem życia, które niestety skończyło się dwa dni temu, we śnie.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:kl 19/09/2017 15:40

bo to jest tani brukowiec

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę