tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Adam Wężyk czwarty w St. Stephan!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Adam Wężyk czwarty w St. Stephan!

Autor: Eristof 2009.06.25, 16:52 Drukuj

16-latek z Płocka zajął  5. i 3. pozycję w wyścigach IV rundy Mistrzostw Szwajcarii Supermoto Quadów

Kilka dni temu, z wielkimi uśmiechami na twarzach, powrócili z IV rundy Mistrzostw Szwajcarii Supermoto Quadów członkowie zespołu Sobczyk Quad Racing Team. Wszystko za sprawą Adama Wężyka, który startując po raz pierwszy w klasie Open, na quadzie BM Aprilia zajął 4. miejsce w klasyfikacji generalnej.

W pierwszym wyścigu, po nieudanych czasówkach i kiepskim starcie, 16-latek z Płocka, przedzierając się z końca stawki wywalczył znakomite 5. miejsce. Radość zarówno Adama, jak i Pawła, który tym razem rywalizację zawodników podziwiał z trybun, sięgnęła zenitu kiedy to jego wychowanek ukończył drugi bieg na 3. pozycji. Oto, co najmłodszy, polski talent wyścigów supermoto quadów powiedział o swoim występie w St. Stephan:

„Cóż mogę powiedzieć? Jestem szczęśliwy, że udało mi się tak dobrze pojechać. To był mój debiut zarówno w klasie Open, jak również na tak potężnej maszynie, jaką jest BM Aprilia. Ogromnie zyskiwałem na prostych, gdzie praktycznie wszystkich zostawiałem za swoimi plecami. Jednak quad ten wymaga innej techniki jazdy, której nadal się uczę".

Adam Wezyk przed wyscigiem
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę