tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 ADVENTURE TRAINING WEEKEND NA KASZUBACH
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Impreza: ADVENTURE TRAINING WEEKEND NA KASZUBACH

Maj

19

ADVENTURE TRAINING WEEKEND NA KASZUBACH

2022-05-19 2022-05-22 KarolinaADVPoland Kościerzyna Polska

SZKOLENIE Z JAZDY POZA ASFALTEM I WYCIECZKA SZUTROWA PO KASZUBACH

Myślisz o tym, aby spróbować swoich sił i jazdy poza asfaltem, bez ekstremalnego off-road’u? Chcesz doszlifować lub nabyć podstawą wiedzę na temat jazdy w stylu Adventure? A przy okazji odbyć niezapomnianą wycieczkę w terenowym klimacie — zorganizowaną od A do Z?

Z myślą o Twoich potrzebach ADVPoland przygotowało opcje, która spełni Twoje oczekiwania — Adventure Training Weekend połączony z wycieczką, poza utartymi szlakami!

Co Cię czeka na bajecznych Kaszubach?
Aż trzy dni niesamowitej przygody, podczas której nie zabraknie nauki i zabawy! Na miejsce imprezy dotrzesz w czwartek, a już w piątek, zanim ruszysz w trasę, sprawdzisz swoje możliwości, doszlifujesz to i owo, i przekonasz się, jak sobie radzisz na różnych nawierzchniach i specjalnie przygotowanym torze z licznymi przeszkodami edukacyjnymi. To wszystko za sprawą profesjonalnego szkolenia, opartego na metodologii BMW Motorrad. Tego dnia czeka Cię spotkanie z certyfikowanymi instruktorami, którzy przekażą Ci niezbędną wiedzę i sprawdzone rozwiązania, które zastosujesz w terenie. Z kolei sobota i niedziela będą dniami, w których czekają na Ciebie specjalnie zaplanowane, atrakcyjne trasy, na których będziesz mógł przetestować nabyte umiejętności w terenie - również pod czujnym okiem i opieką profesjonalnego instruktora.

https://advpoland.pl/wyjazdy/m,adventure-training-weekend-na-kaszubach/wycieczka-w-skrocie

KALENDARIUM MAJ 2022

P W Ś CZ P S N
Dzisiejsza data
Dodaj nową impreze
na górę