tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2013 Honda Gold Wing F6B - superlans
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2013 Honda Gold Wing F6B - superlans

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2012.11.12, 12:57 11 Drukuj

Liczyliśmy wprawdzie przekładnię DCT, co najmniej 150 KM i nowe zawieszenie, ale na takie modernizacje Gold Winga musimy jeszcze poczekać. Fakt faktem, tego się nikt nie spodziewał. Honda zaprezentowała właśnie nowy model Złotego Skrzydła na rok 2013 i już na wstępie pojawiają się kontrowersje. Otóż Goldas dostał sylwetkę baggera (niska szyba + boczne kufry). Czyli krótko mówiąc, hiperturystyczny motocykl oskubano z jego hiperturystycznych właściwości. Kolosalna szyba została teraz zastąpiona niewielką, raczej stylową (bez ręcznej regulacji…), zniknął ogromny centralny kufer i co najważniejsze zniknął olbrzymi fotel pasażera, a co za tym idzie zniknęły też tylne głośniki.

Bez sensu? Nie do końca. Możecie wierzyć lub nie, ale ogromna ilość właścicieli Gold Wingów traktuje je jako lanserskie narzędzia do patrolowania miasta, a każdy kto twierdzi, że Gold Wing fatalnie sprawdza się w metropoliach po prostu nim nie jeździł. Oto odpowiedź. Honda w takiej formie zdecydowanie wygląda lepiej, ciekawiej i bardziej świeżo. W specyfikacji technicznej nie ma żadnych zmian. Goldasa nadal napędza sześciocylindrowy bokser z tytanicznym momentem obrotowym. Teraz chyba już nikt nie ma wątpliwości, że mamy do czynienia z dwukołowym kabrioletem, prawda?

Goldas przod
  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 7
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:sux 12/11/2012 22:14

ŁADAFAK???????????????????

Odpowiedz
Autor: Dorian86 12/11/2012 21:28

chyba 2 miesiące

Odpowiedz
Autor:Qba 12/11/2012 18:44

Dramat

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę