tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Praca we Free&Fun Motors - mechanik i sprzedawca
NAS Analytics TAG

Praca we Free&Fun Motors - mechanik i sprzedawca

Autor: Og³oszenie p³atne 2010.04.30, 14:19 1 Drukuj

Mechanik motocyklowy oraz brand manager poszukiwani we Free&Fun!

Firma Free&Fun Motors jest autoryzowanym przedstawicielem ponad dziesiêciu marek motocykli, quadów, skuterów szosowych oraz wodnych. Posiada serwis wyposa¿ony w najnowocze¶niejsze urz±dzenia diagnostyczne, narzêdzia oraz hamowniê. Teraz poszukuje pracowników na stanowiska:

Mechanik motocyklowy

Miejsce pracy: Sêkocin Nowy k. Warszawy

Oczekiwania:

- znajomo¶æ bran¿y motocyklowej
- do¶wiadczenie w naprawach motocykli

Oferujemy:

- samodzieln± i interesuj±c± pracê w ¶rodowisku pasjonatów motoryzacji
- umowê o pracê
- profesjonalny program szkoleñ
- niezbêdne narzêdzia pracy

Brand manager / sprzedawca

Zadania:

- obs³uga klientów w salonie zgodnie z obowi±zuj±cymi w firmie standardami
- realizacja planów sprzeda¿y
- zarz±dzanie mark± - planowanie i rozwój brandu
- wspó³praca w kreowaniu ¶rodowiska danej marki, zwiêkszanie efektywno¶ci sprzeda¿y i rozpoznawalno¶ci marki
- sprzeda¿ produktów danej marki, kompleksowa obs³uga klienta i doradztwo
- nawi±zywanie i utrzymywanie d³ugotrwa³ych kontaktów z klientami
- dbanie o stan ekspozycji w salonie
- monitorowanie i analiza danych rynkowych dotycz±cych segmentu, konsumentów, dzia³añ konkurencji i wyników marki, nowo¶ci

- mile widziana znajomo¶æ bran¿y motocyklowej lub ATV
- do¶wiadczenie w dziale sprzeda¿y

Oferujemy:

- mo¿liwo¶æ podjêcia nowego wyzwania i rozwoju zawodowego
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i realizowanych zadañ

Osoby zainteresowane proszone s± o z³o¿enie aplikacji (CV i list motywacyjny) poprzez przes³anie ich na adres rekrutacja(at)bc-m.pl z nazw± stanowiska w tytule e-maila.

Do aplikacji nale¿y dopisaæ klauzulê:

„Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustaw± z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)".

Zdjêcia
Komentarze 1
Poka¿ wszystkie komentarze