tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wiele lat jeździłem na BMW F650 Funduro i... - Odpowiedz na komentarz NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: Andrz3j 16.02.2012 16:34

Wiele lat jeździłem na BMW F650 Funduro i naprawdę go wielbiłem. Zrobiłem też 2 sezony na F650 CS i choć nigdy go nie polubiłem (bo był w wykonaniu jakiś taki chiński) to jednak jest zupełnie bezobsługowy, ze spalaniem godnym skutera, a do tego dość dynamiczny. Naprawdę rewelacja - na dojazdy do pracy:) Niestety choć Funduro było dla mnie (prawie) ideałem motocykla, to z czasem baaardzo niedomagał mocą. Cóż z wszystkiego w końcu się wyrasta... Sentyment jednak pozostał, bo to zacny motocykl;)

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę