tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ja wam powiem, Ci w rządzie (bez obrazy) nie... - Odpowiedz na komentarz NAS Analytics TAG
2019 11 01 SportUP MS SE Tauron Arena billboard
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: motocyklista 24.07.2011 15:55

Ja wam powiem, Ci w rządzie (bez obrazy) nie mają co robić. Ci co będą mieli motocykle o dużej pojemności i tak będą na nich jeździć, policja będzie ich łapać, kierowcy będą płacić mandaty, a kasa gdzie... do skarbu państwa. I te wszystkie A1, A2 i normalne A to też strata kasy. Ja wam to mówię wypadki i tak będą, bo ludzie bez prawka będą śmigać.

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę