tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 e tam, Pawel spierze mu jego żabski... - Odpowiedz na komentarz Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: W sumie amator... 24.08.2010 20:26

e tam, Pawel spierze mu jego żabski tyłek...jedyne co smutne że G.Duo przedkłada marketingowy efekt nad promowanie polskich zawodników którzy są coraz lepsi..od Gwena to spokojnie..kibicujmy naszym zawodnikom i ich popierajmy, co nam po Gwenam i Meklałam...wygrywają z handicupem dużej kasy sponsorów marketingowo czystko podchodzących do tematu, którzy sprzętowo i obsługowo niestety powodują różnice która mimo jakościowej przewagi traci na sprzetowej stracie.

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę