tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Cześć, W związku z rozwojem dyskusji... - Odpowiedz na komentarz Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: Lovtza 20.05.2010 11:53

Cześć, W związku z rozwojem dyskusji uznałem, że należy się Wam, drodzy czytelnicy, słowo wyjaśnienia. Faktycznie Łukasz Świderek nie współpracuje w chwili obecnej ze Ścigacz.pl. Na temat kulisów oraz rokowań co do przyszłości nie chciałbym się wypowiadać, ponieważ byłoby to nieeleganckie. Jak doskonale wiecie zastąpienie Łukasza redaktorem o równie wysokich kompetencjach nie jest sprawą prostą, o ile w ogóle jest to możliwe w polskich realiach. Dlatego też liczymy na nieco cierpliwości, ponieważ na chwilę obecną jesteśmy zmuszeni przygotowywać relacje z WMMP w oparciu o dostępne zasoby.

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę