tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Chciałbym do Kolegi Realisty zwrócic sie po... - Odpowiedz na komentarz Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: A.Wajda 20.05.2010 01:08

Chciałbym do Kolegi Realisty zwrócic sie po imieniu i nazwisku jak to może on uczynić w stosunku do mnie.Mam świadomosc że w Polsce kazdy lepszy jest od Kubicy ,tylko nie ma takiego "wózka" jak on. Na całym swiecie wyscigi po przez swój prestiz przyciagają lanserów i żel- menów.Zapewniam ze w Brnie Polskie Wyscigi reprezentowała grupa zawodników z tęgimi jajami.Ja też jestem zniesmaczony zachowaniem PZM,bo to na nim ciązy "przestepstwo"zaniechania planowego rozwoju Wyscigów Drogowych.Dlatego grupa pasjonatów moze zrobic w takich warunkach tylko tyle i zarazem aż tyle.Proszę zatem przez szacunek dla prawdziwych zawodników o przemyślenie swojego stanowiska:)

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę