tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 gdybyscie sie troche wyscigami interesowali, to... - Odpowiedz na komentarz Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: wirtualny pierdziel 06.04.2010 09:20

gdybyscie sie troche wyscigami interesowali, to byscie wiedzieli, ze Pawel Szkopek jest najleprzym polskim zawodnikiem ..... i to z dosc duzym odstepem do drogiego. Jest najszybszym Polakiem w Poznaniu, w Brnie, w Moscie, na Lausitzring i pewnie na kazdym innym toze, na ktorym w ostatnich trzech latach jezdzil. A Pawelec z pewnoscia nie byl by gorszy (moze nawet leprzy), ale niestety nie ma koniecznego zapalu do tego sportu.

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę