tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Montaż kufrów - żaden problem Trasa 1000km w... - Odpowiedz na komentarz NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: MC 30.08.2009 22:26

Montaż kufrów - żaden problem Trasa 1000km w jeden dzień - żaden problem Motocykl typowo uniwersalny, a miasto to tylko jedno z miejsc w których zet czuje się świetnie, dlatego radziłbym pojeździc nim troszkę dalej, a nie ustawiac go w dziale maszyn do szaleństw tylko po mieście, podwozie i moc mówi sama za siebie, że to typowo naked, a nie street tylko w miasto ;)

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę