tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 No pięknie ładnie ,ale gdzie są te wyroby kture... - Odpowiedz na komentarz
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Autor: voyager 14.08.2009 13:29

No pięknie ładnie ,ale gdzie są te wyroby kture mają byc niezawodne ( a zwłaszcza motorki) bo jak narazie wszystkich co sie pytam to odpowiadają co?!! firma Arkus?!! ta chińszcyzna?!! i ty to chcesz kupic?!! nie kupuj bo zaraz ci się rozleci!!! a jak wezmą ci do serwisu to koniec !!!będziesz czekac miesiąc potem pojeżdzisz motorkiem dwa dni i znowu do serwisu na miesiąc!! i tak wkółko.

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę