tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jak dla mnie 100% wartość jest bardzo korzystna... - Odpowiedz na komentarz
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: Songo 03.09.2020 15:02

Jak dla mnie 100% wartość jest bardzo korzystna i można było by to rozszeżyć na teren zabudowany. Czyli jeżeli w zabudowanym jest ograniczenie do 40 to przy 80km/h należało by zabrać prawojazdy. Znam kilka miejsc prawidłowo ustawionych znaków ograniczających do 40km/h i te 80 jest totalnym przegięciem. A zabieranie prawka przy 190km/h jak ograniczenie jest do 140km/h? Toż to czasem każdemu ręka sie omsknie ;).

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę