tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Po co nam nowe lotnisko, skoro jest w Berlinie.... - Odpowiedz na komentarz
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: Darek 28.07.2020 08:53

Po co nam nowe lotnisko, skoro jest w Berlinie. Po co nam krajowe samochody, skoro tyle fajnych produkują Niemcy. Mam nadzieję, że pomimo 123 lat zaborów, a później okupacji niemieckiej i sowieckiej uda się chociaż trochę odrodzić polskiej motoryzacji. Do tego potrzebny jest jednak ogromny kapitał, który powoli twirzy sie w Polsce ale i wola, której po 1989 roku brakowało.

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę