tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Moje, subiektywne uwagi. Sakwa, która tak... - Odpowiedz na komentarz Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: Darek 10.09.2019 08:39

Moje, subiektywne uwagi. Sakwa, która tak podoba się autorowi testu jest koszmarna. Wygląda, jak torba na zakupy dla staruszki. Ciekawe, czy Indian daje jeszcze do niej wózek :) Umiejscowienie tablicy rejestracyjnej szpeci cały tył motocykla. Napęd łańcuchem w motocyklu za 70 tys.zł jest dla mnie nie do przyjęcia i nie obchodzi mnie, czy jest on najbardziej praktyczny. Bak o pojemności 13 litrów, to też raczej szał nie jest. Na marginesie, po obejrzeniu testu dziękuję Bogu, że kupując motocykle nie dałem się nigdy naciągnąć handlowcom na kupno "prawie" nowego motocykla demonstracyjnego. Widząc, jak traktowany jest motocykl demonstracyjny (jak sądzę całkiem nowy, niedotarty-nie przekonuje mnie, że obecnie podobno nie trzeba docierać motocykli) nie chciałbym być jego drugim właścicielem. Pewnie spece od marketingu Indiana zbadali rynek i wiedzieli co robią, jednak jak dla mnie ten motocykl nie zawojuje rynku, a już na pewno nie skradł mojego serca. Moim zdaniem, kto szuka takiego lub podobnego motocykla, nie kieruje się do salonów takich marek, jak Indian.

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę