tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Z pewnością motocykl jest świetny, tylko na... - Odpowiedz na komentarz NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: Darek 21.05.2019 09:40

Z pewnością motocykl jest świetny, tylko na boga dlaczego jest taki brzydki? Wiem, o gustach się nie dyskutuje szczególnie przy motocyklach, które są wołami roboczymi ale przy tym motocyklu niezbyt piękny GS to mister, a już np. DL to mister of universe. Nie wspomnę już nawet o Multistradzie. Jak widać da się zbudować świetny motocykl, który przy tym nie poraża wyglądem.

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę