tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Uciekanie przed Policją jest ogólnie głupawe, a... - Odpowiedz na komentarz NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: PeterP 26.03.2019 11:14

Uciekanie przed Policją jest ogólnie głupawe, a zwłaszcza uciekanie w taki sposób, na 90% podczas ucieczki normalnymi ulicami, Policja gościa wcześniej czy później dupnie, żeby uciec musiał by jechać drogą która była by za wąska albo niedostępna dla samochodu: schody, chodniki poprzegradzane kwietnikami, ogrodzenia z furtkami dla pieszych etc. Umiejętności nie mają tutaj nic do rzeczy i przygoda skończy się gorzej niż zatrzymanie się bez pajacowania.

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę