tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 "Osobiście uważam, że Marquez czy Rea -... - Odpowiedz na komentarz NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: dmn 15.07.2018 07:43

"Osobiście uważam, że Marquez czy Rea - aktualni mistrzowie MotoGP i WSBK - zdecydowanie mają na tyle talentu, żeby z powodzeniem startować na Man czy w innych imprezach ulicznych..." Po tym zdaniu przestałem to czytać. W tym wyścigu ogromne znaczenie mają umiejętności, ryzyko oraz strach. Głównie te dwa ostatnie czynniki pozwalają zawodnikom rozpędzać się do takich, a nie innych prędkości na zakrętach, a dzięki umiejętnościom zawodnicy pokonują je szybciej niż inni. Uważam, że właśnie strach nie pozwoliłby odkręcić manetki Marquezowi czy Rei do końca wiedząc, że zbliżają się do łuku. Oni nie liczyli by się w pierwszych sezonach na Isle of Man, jednak Dunlop czy Guy Martin, na MotoGP mogli by namieszać.

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę