tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Szkoda, że nie podali zasięgu przy 30 km/h ;) A... - Odpowiedz na komentarz
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: belor 04.06.2018 09:39

Szkoda, że nie podali zasięgu przy 30 km/h ;) A poważniej - 70 km na godzinę na motocyklu? Jeśli prędkość podwoić, to zasięg wyniesie zapewne połowę z deklarowanych 500 km, czyli w praktyce wykluczy dłuższe wyjazdy. Do tego wielogodzinny proces ładowania i mamy to samo co zawsze w przypadku elektryków, czyli niepraktyczną i bardzo nieekologiczną technologię dla eco-świrów. Gdy nastąpi przełom w magazynowaniu energii i będziemy potrafili zrobić akumulatory lub ogniwa dające rząd wielkości więcej energii niż dziś - wtedy to ma przyszłość na chwilę obecną, to jest kulawa technologia, ale wszyscy zamykają oczy i udają, że jest inaczej, bo to takie "nowoczesne" i przyszłościowe rozwiązanie.

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę