tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Najwieksza mafia jaka egzystuje to jest unia... - Odpowiedz na komentarz NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: pozyjemy zobaczymy 11.01.2018 13:45

Najwieksza mafia jaka egzystuje to jest unia europejska, szynki sa nie zrowe ja sie je wedzi ale jak sie je maluje to sa larytasem ;-). VW prawie zniszczyl diesla ale i tak sie sprzedaje nadal dobrze. Choc jak sie pojawilo coraz wiecej Prius-ow na taksowkach to wiecej nic ujac nic dodac. Niech zmieniaja narmy na 5 aby sie producenci tez do tego stosowali a nie tak zrobili jak zrobil VW choc i inni niemieccy producenci nie sa inni bo ani jeden nie wypowiadal sie na ten temat jak by wszyscy byli pod jedna "plachta" ;-)

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę