tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kolego ,zauważam Twą dużą wiedzę na temat... - Odpowiedz na komentarz Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Autor: Maciek 17.07.2017 20:50

Kolego ,zauważam Twą dużą wiedzę na temat XX.Prosze w takim razie uświadomił mnie jak to jest z masą XX.Jest napisane w wielu opisach że masą gotowego do jazdy to 253 kg.a masą całkowitą to 348 kg...?Czy to oznacza że na kierowcę i pasażera oraz bagaż przypada łącznie 98kg.?Chyba coś mało-PRAWDA???

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę