tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ale japońce cienko w tym sezonie, np taka... - Odpowiedz na komentarz NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: ADV LC 16.05.2017 12:27

Ale japońce cienko w tym sezonie, np taka Yamaha, mają 125ccm i niby szeroką ofertę motocykli( w większości gabarytowo robionych pod mieszkańców dalekiego wschodu), a mimo to BMW jako marka premium leje wszystkich aż miło, samymi dużymi pojemnościami. Jedni r/r w dół o 23% albo i więcej, a inni w górę o 12% . No ale, to są lata przemyślanej polityki marketingowej, doświadczenia i doskonałej relacji cena/jakość/osiągi. I przede wszystkim prestiżu, o czym japońskie marki mogą zapomnieć, mając aktualnie w ofercie to, co mają, w dodatku niekiedy po tak wyśrubowanych cenach.

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę