tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 dura lex, sed lex... trzyma się prawej?... - Odpowiedz na komentarz NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: promet 28.09.2016 13:51

dura lex, sed lex... trzyma się prawej? trzyma.... kierujący motocyklem w czasie tego krótkiego filmiku kilkukrotnie nieprawidłowo wykonywał manewr wyprzedzania a nie omijania.... ale to pikuś bo samochody jadą wolno i tak naprawdę wszystko zależy od kultury kierujących. mam częste przypadki że jadę 80 km/h na pasie obok tak samo a pomiędzy nami śmigają motocykle. Pozdrawiam myślących motocyklistów (tak z takimi też spotykam się na drodze :) ) i myślących kierowców aut.

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę