tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jak słuszę głośny motocykl to wzmaga to we mnie... - Odpowiedz na komentarz
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: kaśballoo 27.08.2016 00:53

Jak słuszę głośny motocykl to wzmaga to we mnie agresję. Dlaczego z powodu tego ,że on lubi zap......lać Ja mam czuć z tego powodu się niekomfortowo bo mi bębenki przestawia na drugą stronę. Zwykle gdy stoję w korku i widzę w lusterku nadjeżdżający motocykl ustępuję aby mógł przejechać. Ostatnio jechałem w Wawie Wybrzeżem Gdyńskim , wjechałem w tunel i nagle słyszę dwa chu.owe motory jakieś wieśniaki rozkręciły sobie tłumiki było tak głośno, że są tacy , którzy mogą wpaść w panikę. Jechałem równolegle do drugiego samochodu i nagle te dwa pedały jeden po drugim przejechały między nami. Miałem otwarte okno. Utraciłem ze 3% słuchu. żałuję, że ich nie zgniotłem.

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę