tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 "jednak jeżeli chcemy mieć potężną maszynę o... - Odpowiedz na komentarz NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: mishkin 10.04.2016 17:42

"jednak jeżeli chcemy mieć potężną maszynę o ponadprzeciętnych możliwościach, to powinniśmy sobie taki właśnie motocykl kupić." Bardzo niebezpieczna i szkodliwa rada. Aż dziw bierze, że takie teksty wychodzą z bądź co bądź poważnego portalu motocyklowego. Kupienie sobie na pierwszy motocykl supersportowego sprzętu z 150 koniami mocy to co najmniej lekkomyślność i w bardzo wielu wypadkach prosta droga albo do zrobienia sobie krzywdy albo w najlepszym wypadku do zrażenia się do motocyklizmu w ogóle. Niestety w motocyklowym środowisku, które pełne jest różnej maści bezmózgich napinaczy, takie bzdurne rady można usłyszeć dość często.

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę