tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 To prawda, szarpanie 270 kilogramowego... - Odpowiedz na komentarz NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: Lelek to Lelek 09.03.2016 15:39

To prawda, szarpanie 270 kilogramowego "potworka" to nie lada wyczyn. Aczkolwiek cała ta sytuacja rozrzewniła mnie pod tym względem, że aż by się chciało polatać na dwa motorki, tyle że - właśnie - adekwatnie przystosowanymi do płci, wagi i wzrostu :D Jeden nieco większy, a drugi zgrabny i poręczny. Bajka.

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę