tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tak się zastanawiam jak oni obliczyli to... - Odpowiedz na komentarz NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: RAD 03.10.2015 03:30

Tak się zastanawiam jak oni obliczyli to spowalnianie autobusów na buspasach... Ze swojej strony mogę napisać, że przez kilka lat jeździłem rowerem trasą około 5km na zajęcia, w tym podjazd Belwederską i przejazd przez zamknięte dla prywatnego ruchu Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście i nie pamiętam ani jednego razu, żeby startujące mniej więcej w tym samym czasie przed podjazdem autobusy linii 180 albo 503 dojechały do hotelu Bristol szybciej ode mnie. Moja średnia prędkość przejazdu to około 27km/h - fakt, autobusy zjadały mnie na podjeździe, ale z racji przystanów i świateł nie musiałem się wysilać żeby je dogonić, wyprzedzić i na dodatek utrzymać tę przewagę do końca podróży. A skoro empirycznie wychodzi, że takie autobusy poruszają się ze średnią poniżej 27km/h, to w jaki sposób motocykl miałby je spowalniać? Chyba tylko gdyby się go pchało po jezdni.

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę