tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Od kwietnia w zasadzie do dzisiaj (juz dla mnie... - Odpowiedz na komentarz NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: 123 02.10.2015 20:32

Od kwietnia w zasadzie do dzisiaj (juz dla mnie za zimno), codziennie do pracy i z powrotem korzystałem z buspasów już od granic warszawy, NIGDY żaden policjant mnie nie zatrzymał, nie kiwnął palcem. Policja zdaje sobie sprawę że moto na bus pasie to bezpieczeństwo dla motocyklistów. Nie chodzi o wygode, wygodniej to jest im łapać zwykłe osobówki na tymże pasie czy za przekroczenie prędkości i trzepać każdego motocykliste który kompletnie nie utrudnia ruchu. Za to często widziałem tam również kolarzy (rowerzystów nie-amatorów) którzy w porywach dociągają do ~30km/h co niejednokrotnie spowalniało toczący się zanim autobus. Autor artykułu ma racje, urzędnicy kompletnie nie chcą walczyć z siłą wpływu cyklistów, stąd też nie udostępnią buspasów nikomu więcej poza prywatnym firmom (taxi).

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę