tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tylko my nie mamy prawa wrzeszczeć jak nas... - Odpowiedz na komentarz NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: bastek00 15.12.2014 12:10

Tylko my nie mamy prawa wrzeszczeć jak nas każdy chce zarżnąć - podatkami, przepisami, karami. Dobrze Marc, Casey i każdy inny robią - jeśli tylko jest okazja trzeba z niej skorzystać. Ci co nas rżną także je wykorzystują a co lepsza sami dla siebie je wręcz stwarzają. Podatki są po to, żeby ich unikać a kaczki żeby je jeść, a najlepiej smakują zdobyte samemu a nie nafaszerowane GMO z hodowli.

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę