tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 No i w wielu aspektach rozmówca ma racje i... - Odpowiedz na komentarz NAS Analytics TAG
2019 11 03 KTM EXC Zestaw Bonusowy 2020 billboard
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: przyjazny policji (normalnej) 16.04.2008 08:57

No i w wielu aspektach rozmówca ma racje i trzeba się z nim zgodzić. Niehomologowane wydechy, jakieś cuda zakładane na własną reke, kupowane nie wiadomo gdzie. Chłopaczki zaraz po 18tce dosiadające R6, nad którą panować potrafią w stopniu nikłym co niestety wychodzi dopiero gdy często jest zbyt późno na opanowanie ale...sam byłem swiadkiem rok temu akcji 2 policjantów, którzy na bogu ducha winnych motocyklistów (wracających z Extrememoto) rzucili się niemal sepy przy JPII. Wyglądało to tak jakby zatrzymywali przestępców drogowych a nie 2 panów w wieku średnim, którzy sa normalnymi uczestnikami. Nie stwierdziłem żadnego łamania przpisów przez owych motocyklistów (poruszali się w korku tak samo jak inni, bez przepychania niepotrzebnego) a jednak panowie policjanci wstrzymali ruch na 2 pasach (w tak newralgicznym miejscu to niemal idiotyzm) po to tylko, żeby...no własnie...po co?? Pytam, bo takich akcji w wykonaniu policji widziałem już wiele i kończyło sie na...niczym, gdyż zazwyczaj użytkownikiem Hayabusy nie sa jednak przygłupie małolaty a panowie o określonym statusie zarówno majatkowym jak i społecznym i w wieku, w którym dawono głupota z głowy wywietrzała. Jesli do tego dodac np: uzyty podczas zajechania drogi (tak...mogło sie skończyć tragicznie) przez policjanta "no i co k....a??" no to niestety rece opadają. Ja rozumiem, że policjanci to tez tylko ludzie...może jednak najpier powinni być jednak ludźmi a potem policjantami. Do dziś niestety obrazki wrogości wielu policjantów wobec motocyklistów (nawet tych normalnie poruszajacych się) są powszechne.

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę