tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 każdy ma jakieś typy... ja też czule wspominam... - Odpowiedz na komentarz NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: KamilKa 15.06.2014 18:44

każdy ma jakieś typy... ja też czule wspominam poprzednie motocykle (GZ250, VT750) chociaż nachodziłem się przy nich troszeczkę. Suzi to szkoła jazdy ale też możliwość zasmakowania tego co jeszcze przede mną, Shadow'ka dała radość z jazdy. Teraz to inna bajka, uważam że nie liczy się marka a kierowca - czyli człowiek... Pozdro!

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę