tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dlaczego u nas nie można kupić Hondy Super Cub?... - Odpowiedz na komentarz
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: Yoggi 12.02.2013 10:25

Dlaczego u nas nie można kupić Hondy Super Cub? Kupił bym ze 4 szt, dla całej rodziny. Honda Germany i GB też nie oferują, Za to Germany ma CB1300. Nie mogę zrozumieć polityki Hondy, która u nas nie oferuje nowoczesnych małolitrażowych motorków jak Verza 150 w Malezji czy Bros 125/150 w Brazylii, NX4 Falcon i XR 250 Tornado w Argentynie. Skazuje to potencjalnych nabywców o kupowania badziewiastych chińczyków z poską zieloną kartą w stylu Zipp, Romet czy Junak i innch, które nie umywają się jakością ani rozwiązaniami technicznymi i dizajnem do Hondy. A mogłą by Honda odebrać im kawałek rynku w Polsce, nie każdego stać na NC700 czy nie koniecznie chce szalec na sportowej ćwiartce.

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę