tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ci, którzy jeszcze nie odwiedzili Kozubnika,... - Odpowiedz na komentarz NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: Justi 10.12.2012 13:09

Ci, którzy jeszcze nie odwiedzili Kozubnika, już nie zobaczą pewnych budynków takich jak stołówka, amfiteatr ponieważ trwa wyburzanie najbardziej niebezpiecznych obiektów. Prace trwają od jesieni. Teren jest częściowo ogrodzony. Pracują koparki. Podobno Daglezja i Kiczora mają być odrestaurowane. Nie mam pewności co do pływalni. Żałuję, że nie odwiedziłam tego miejsca w latach 90-tych, gdy to jeszcze jakoś funkcjonowało choć niemiłosiernie kulało.

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę