tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 hejka mam problem ze skuterem zipp vapor led... - Odpowiedz na komentarz NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: witek 12.10.2012 23:36

hejka mam problem ze skuterem zipp vapor led bo słabo pali w chłodne dni niedość że rozrusznik słabo zaskakuje to jeszcze bardzo słabo pali a jak zapali to zaraz zgaśnie i tak z 5 razy jak już chcę jechać to się dusi i gaśnie aż do czasu jak się pożądnie rozgżeje dodam że jest na gwarancji i sam nic niechcę grzebać pomocy!

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę