tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 ikol Moto - czyli jak zaspokoić bzika na punkcie kontroli

ikol Moto - czyli jak zaspokoić bzika na punkcie kontroli

Autor: Informacja reklamowa 2017.10.10, 11:19 Drukuj

Dla motocyklisty jego jednoślad jest często jak członek rodziny, toteż nic dziwnego, że niektórzy chcą mieć nad nim pełną kontrolę w każdej sytuacji, nawet jak stoi na parkingu przed domem, albo w garażu. Jest na to prosty sposób - lokalizator GPS.

Moduł GPS ikol MOTO przeznaczony jest specjalnie do motocykli i pozwala na stałe monitorowanie pozycji pojazdu oraz zapis jego tras. Tak więc w każdej chwili można sprawdzić, czy motocykl stoi tam, gdzie go zostawiliśmy, jaką pokonaliśmy trasę, ile było na liczniku w danym momencie... Ale to nie wszystko. Lokalizator można wykorzystać jeszcze na inne sposoby.

Dzięki rozbudowanej platformie z dowolnym wyborem funkcji dodatkowych, mamy dostęp do raportów i alertów, które pozwalają na odczytanie wielu przydatnych informacji i generowanie powiadomień, gdy z motocyklem dzieje się coś niepożądanego. Ktoś rusza nasz pojazd? Dostajemy powiadomienie SMS i możemy zareagować. Chcemy sprawdzić wszystkie podróże w wybranym okresie? Generujemy raport i wszystko widać jak na dłoni - początek i koniec podróży, postoje, pokonany dystans i osiągane prędkości.

Lokalizatory GPS cieszą się wielką popularnością wśród fanów podróży na jednośladach. Dlaczego? Ponieważ to prosty sposób na podzielenie się z innymi swoją obecną pozycją i na pokazanie wszystkich swoich tras na mapie. Mało tego, można również stworzyć podręczną bazę wszystkich ważnych dla nas miejsc, do których zechcemy wrócić, albo które polecamy innym. Na mapie można także zaznaczyć hotele, sklepy, apteki, czy szpitale - krótko mówiąc to, co jest dla nas ważne i potrzebne. Na animowanych widgetach możemy dzielić się z innymi naszą trasą i odwiedzonymi miejscami.

I na koniec warto dodać, że lokalizator na pewno pozwoli uspokoić bliskich motocyklisty. Dlaczego? Dzięki stałemu lokalizowaniu motocykla w każdej chwili mogą sprawdzić, gdzie jesteśmy i czy wszystko jest w porządku.

Zdję™cia
NAS Analytics TAG

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę