tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 ul skacze po motocyklu, niszczy lusterka - nikt nie reaguje. Co si z nami dzieje? [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

ul skacze po motocyklu, niszczy lusterka - nikt nie reaguje. Co si z nami dzieje? [FILM]

Autor: Raff 2020.07.03, 05:31 8 Drukuj

Warszawa, centrum miasta, środek dnia. Zmęczony alkoholem żul wdrapuje się na motocykl i udaje surfera. Żadna z przechodzących osób nie reaguje. Co się z nami stało?

Ten problem zna każdy, kto parkuje motocykl pod chmurką. Z jakiegoś powodu zaparkowany jednoślad część osób traktuje jak zaproszenie do usadowienia się na nim, przymierzenia i zrobienia zdjęcia. Zdarzało nam się konfrontować z rodzicami sadzającymi swoje pociechy bez zezwolenia, ale takiego przypadku jeszcze nie widzieliśmy.

NAS Analytics TAG

Lokalny żul umyślił sobie, że pobawi się w surfera. Jako deskę użył jednak należącego do kogoś innego motocykla. Wdrapał się na jednoślad, poskakał po nim, a następnie ukradł jedno z lusterek i odszedł. Zachęcony brakiem jakiejkolwiek reakcji przechodniów, wrócił jednak po chwili i ukradł drugie lusterko.

Strasznie to smutne, że nikomu nie przyszło nawet do głowy, by zwrócić mężczyźnie uwagę, że niszczy czyjąś własność, czy choćby zadzwonić po policję. Trudno się dziwić, że złodzieje motocykli mają taką łatwą robotę, skoro napotykają na taką obojętność.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr