tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Znany rosyjski bloger motocyklowy zgin w wypadku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Znany rosyjski bloger motocyklowy zgin w wypadku

Autor: Janusz Bbenek 2019.06.17, 11:10 3 Drukuj

Niestety, ostatnie dni przyniosły kolejną ofiarę wśród rosyjskich blogerów motocyklowych. W bardzo głupim wypadku zginął Artem Boldyrev, prowadzący popularne kanały na YouTube i Instagramie.

Tym razem nie możemy mówić o nieszczęśliwym wypadku, ponieważ znany z nonszalancji i luźnego podejścia życia Artem Boldyrev wykazał się wyjątkowym brakiem wyobraźni. Jechał autostradą M4 koło Moskwy na wielkim BMW K1600GTL, z nogami na kierownicy. Zanim uderzył w tył dostawczego Fiata, zdążył jeszcze napisać wiadomość do swojego znajomego.

NAS Analytics TAG

Boldyrev prowadził popularny kanał na YT Moto Nexus, a także konto na Instagramie bolt_moto_nexus. Pod ostatnimi wpisami jego fani umieszczają kondolencje, chociaż wielu z nich przewidywało to zdarzenie. Niestety, mimo że Artem był szczerym pasjonatem tego co robi, ciężko nam uznać jego ostatni popis za coś innego niż "zamiar ewentualny" popełnienia samobójstwa.

Rosyjscy blogerzy motocyklowi nie stronią od ryzyka, za którym jednak nie zawsze idą wystarczające umiejętności. W ciągu ostatnich dwóch lat śmierć poniosły jeszcze dwie piękne motocyklistki, dobrze znane w tamtejszym internecie. Czy wypadek Artema Boldyreva zmieni coś w podejściu walczących o kolejne odsłony blogerów? Raczej wątpimy.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Autor:az 21/06/2019 13:55

pycha kroczy przed upadkiem

Odpowiedz
Autor:Rider 21/06/2019 11:30

Selekcja naturalna

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr