tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zmysłowa i kontrowersyjna reklama MV Agusty Superveloce 800 [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zmysłowa i kontrowersyjna reklama MV Agusty Superveloce 800 [FILM]

Autor: Janusz Bębenek 2019.06.06, 13:11 5 Drukuj

Producent ekskluzywnych maszyn z Varese mocno namieszał w swoich mediach społecznościowych. Nie dość, że pokazał obłędnie piękny model Superveloce 800, który już niedługo wejdzie do produkcji, to zrobił to za pomocą zmysłowego filmu z nagą modelką, który wywołał lawinę komentarzy - nie zawsze pozytywnych.

Wejście MV Agusty Superveloce 800 do seryjnej produkcji to jeden z najgorętszych niusów ostatnich dni. Trzycylindrowa, sportowa osiemsetka w stylizacji vintage jest designerskim majstersztykiem, który niemal na pewno znajdzie się na kartach historii motoryzacji.

NAS Analytics TAG

Okazuje się jednak, że producent nie poprzestał na samym motocyklu. Jego film promocyjny również nawiązuje do minionych lat, kiedy roznegliżowane modelki masowo reklamowały pojazdy oraz inne dobra konsumpcyjne. Chociaż zmysłowy film MV Agusty zrobiony jest z dużym smakiem, bez wulgarności, z dbałością o wysoką jakość artystyczną, to w zachodniej prasie spotkał się z lawinową krytyką - nawet w magazynach i na portalach typowo motocyklowych.

Twórcom filmu wytyka się niedopuszczalną w 2019 roku praktykę uprzedmiotowienia kobiet w reklamie. Zwraca się również uwagę, że ten rodzaj promowania motocykla skierowany jest niemal wyłącznie do mężczyzn, podczas gdy już 19% kierowców jednośladów, a więc potencjalnych klientów na Superveloce 800 to kobiety.

Jedno jest pewne. MV Agusta chciała szumu i ma szum. Mimo wszelkich kontrowersji, nadchodzący Superveloce 800 jest arcydziełem, na które czekamy z niecierpliwością.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: XXX 07/06/2019 13:05

Popieram!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę