tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zlot Burgmania 2020 - zmiana terminu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zlot Burgmania 2020 - zmiana terminu

Autor: Informacja prasowa 2020.03.23, 09:44 Drukuj

Grupa Wielkopolska forum Burgmania.net z przykrością poinformowała o konieczności zmiany terminu zapowiadanego na początek czerwca 16. Zlotu Maxi Skuterów Burgmania 2020. Na decyzję wpłynęła aktualna, oraz trudna do przewidzenia w najbliższym czasie, sytuacja w kraju oraz stan epidemii.

Organizatorzy zapowiedzieli gotowość i chęć organizacji tej imprezy w Czerwcu 2021 roku, mając nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie i szerszą współpracę z firmami branży motocyklowej.

NAS Analytics TAG

Na forum pojawił się obszerniejszy wpis dotyczący odwołania tegorocznej edycji Burgmanii:

- W historii naszego klubu nie było dotychczas takiej sytuacji, żeby nasza cykliczna czerwcowa impreza była w jakimkolwiek stopniu zagrożona. Zawsze sprzyjała nam aura, zawsze było nam na nią "po drodze", zawsze dobrze się bawiliśmy i czekaliśmy z utęsknieniem na kolejną edycję. Zawsze …., bo taka jest nasza tradycja pielęgnowana od lat.

Niestety życie jest nieprzewidywalne i nikt z nas nie był w stanie przewidzieć, że wydarzy się to, co się aktualnie dzieje, nie tylko w Polsce. Jako organizatorzy jesteśmy zobowiązani dbać przede wszystkim o Wasze bezpieczeństwo, a w zaistniałej sytuacji niestety nikt nie jest w stanie tego zapewnić na naszej imprezie.

Wspólnie z zarządem Burgmanii podjęliśmy decyzję (jakże przykrą) o przeniesieniu daty XVI Zlotu Burgmanii na czerwiec 2021. Oczywiście jako Grupa Wielkopolska będziemy kontynuować temat i do końca z wielką przyjemnością pozostaniemy na stanowisku Organizatora.

Mamy ogromną nadzieję, że sprawdzi się w tym przypadku znane i jakże często powtarzane: "nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło", a przyszłoroczna edycja będzie cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem.

Wszystkie wpłaty, których dokonaliście będą sukcesywnie zwracane na Wasze konta. Dajcie nam dosłownie kilka dni na logistyczne ogarnięcie kwestii przelewów, bo z taką sytuacją mamy do czynienia po raz pierwszy. Już teraz dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość.

Jest nam bardzo przykro, że zamiast kolejnych newsów na temat zlotu musimy przekazać taką informację - zakładaliśmy przecież zupełnie inny scenariusz, ale cóż. Stało się. Zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich jest w tej chwili priorytetem.

Z tego miejsca jako autor tego wpisu chciałbym bardzo podziękować wszystkim moim Kolegom z Grupy Wielkopolskiej, którzy brali udział w organizacji tego przedsięwzięcia - za wkład i zaangażowanie.

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić serdecznie wszystkich w imieniu Grupy Wielkopolskiej na XVI Burgmanię 2021 do Wielkopolski!

Bieżące informacje o zlocie znajdziecie na Facebooku i STRONIE 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr