tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zodzieje chcieli ukramotocykl Kawasaki z targw EICMA 2023. Policja zatrzymaa ich w ostatniej chwili
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zodzieje chcieli ukramotocykl Kawasaki z targw EICMA 2023. Policja zatrzymaa ich w ostatniej chwili

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.11.17, 07:48 Drukuj

Targi EICMA 2023 to największa impreza motocyklowa na świecie. W tym roku odwiedziło ją ponad pół miliona osób i okazuje się, że wśród nich byli bardzo zuchwali złodzieje, którzy połasili się na motocykl Kawasaki. Zostali zatrzymani przez policję, kiedy maszyna już była załadowana na pakę. Jak to możliwe?

Jak informuje portal Milano Today, złodzieje to 55-letni ojciec i 18-letni syn. Obaj są obywatelami Niemiec i dostali się na teren targów w poniedziałkowy poranek. Udało im się wmieszać w tłum, dotrzeć na stoisko Kawasaki i wyprowadzić motocykl o wartości 11 tys. euro. Mężczyźni przyszli na stoisko i powiedzieli, że mają odebrać 4 z 60 motocykli, które były na stoisku.

NAS Analytics TAG

W trakcie rozmowy ochroniarza z managerem stoiska Kawasaki okazało się, że do transportu przeznaczono 3 motocykle, a nie 4, więc policja szybko zaczęła przeczesywać parking. Po trwających godzinę poszukiwaniach motocykl został odnaleziony na pace jednej z ciężarówek, a mężczyzn zatrzymano do wyjaśnienia. Jednoślad zwrócono z powrotem na stoisko.

Na co połasili się złodzieje? Okazuje się, że chcieli ukraść model KX250X. We wrześniu zaprezentowano modele KX250 i KX450 w wersji Lime Green w ramach 50. urodzin serii. W wersji X motocykl ma zawieszenie zoptymalizowane pod wyścigi, lekką aluminiową ramę, fabryczną płytę pod silnik i stopkę boczną, hamulce o dużej średnicy i hydrauliczne sprzęgło. Nie wiadomo, dlaczego mężczyźni połasili się akurat na tę maszynę.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr