tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zapanuj nad swoim motocyklem Suzuki i we udzia w zajciach Suzuki Shell Moto Szkoa
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zapanuj nad swoim motocyklem Suzuki i we udzia w zajciach Suzuki Shell Moto Szkoa

Autor: Informacja prasowa 2021.05.19, 06:30 Drukuj

Suzuki ogłosiło piętnastą edycję znanego i lubianego cyklu Suzuki Shell Moto Szkoła. W tym roku na uczestników czeka osiem spotkań na czterech różnych obiektach.

Suzuki Shell Moto Szkoła to projekt szkoleniowy przeznaczony dla posiadaczy motocykli Suzuki. Może w nim wziąć udział każdy, bez względu na wiek, model i pochodzenie motocykla. Wykwalifikowani instruktorzy techniki jazdy od lat dzielą się swoją wiedzą podczas zajęć teoretycznych i przede wszystkim - praktycznych.

NAS Analytics TAG

W tym roku tematyka kursu obejmuje bezpieczne pokonywanie zakrętów, taktykę jazdy, obserwację toru jazdy, punkt skrętu, szczyt zakrętu oraz naukę sprawnego operowania hamulcem i gazem. Oprócz posiadania motocykla Suzuki należy mieć kurtkę skórzaną lub tekstylną wyposażoną w protektory ramion, łokci i pleców, spodnie skórzane lub tekstylne wyposażone co najmniej w protektory kolan, rękawice motocyklowe, kask z atestem i buty chroniące kostkę. Motocykl powinien być zarejestrowany i posiadać ważne ubezpieczenie OC.

Plan dnia wygląda następująco:
9.00 - część teoretyczna
9.45 - zajęcia praktyczne cz. 1
13.00 - lunch (II danie obiadowe)
13.45 - zajęcia praktyczne cz.2
16.30 - podsumowanie dnia i wręczenie pamiątkowych certyfikatów
17.00 - Koniec

W tym roku odbędzie się osiem spotkań - pięć z nich zostanie zorganizowanych na Torze Jastrząb, a pozostałe na Autodromie Pomorze, Steel Ring Trinec oraz w Starym Kisielinie. Za projekt jest odpowiedzialny Janusz Czaja z JC Group. Szczegóły dotyczące zapisów oraz kalendarz szkoleń znajdziecie na www.suzuki.pl. Partnerem cyklu jest Allianz.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr