tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zabiła motocyklistę i uciekła z kraju - chroni ją immunitet i... prezydent
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zabiła motocyklistę i uciekła z kraju - chroni ją immunitet i... prezydent

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.12, 16:19 2 Drukuj

Żona amerykańskiego dyplomaty najpierw spowodowała wypadek, w którym zginął młody motocyklista, a później uciekła do Stanów Zjednoczonych, ponieważ chroni ją immunitet.

W sierpniu żona amerykańskiego dyplomaty - Anne Sacoolas - spowodowała wypadek, w którym zginął 19-letni motocyklista - Harry Dunn. Kobieta uciekła do Stanów Zjednoczonych, zanim policja zdążyła postawić jej jakiekolwiek zarzuty. Stało się tak, ponieważ chroni ją immunitet.

NAS Analytics TAG

Do wypadku doszło w Northamptonshire, w pobliżu siedziby tamtejszej bazy lotniczej. Amerykanka jechała swoim Volvo po złej stronie drogi. Pomimo oczywistej winy, policja nie zatrzymała kobiety, ponieważ ta zasłoniła się immunitetem dyplomatycznym. Jeszcze smutniejszy w tej historii jest fakt, że w samochodzie siedział jej 12-letni syn.

Rząd w Londynie wezwał Amerykankę do powrotu i wzięcia odpowiedzialności za swoje czyny, ale wygląda na to, że to się nigdy nie stanie. Cytowany przez Washington Post Donald Trump powiedział: "Kobieta jechała złą stroną drogi. Wiecie, to się zdarza. To są odwrotne kierunki. To się zdarza." Dodał również: "Zginął młody człowiek. Osoba prowadząca pojazd ma immunitet dyplomatyczny. Wkrótce z nią porozmawiamy i zobaczymy, co da się zrobić."

W międzyczasie wyciekła tajna notatka, w której amerykański sekretarz stanu powiedział sekretarzowi do spraw zagranicznych, że kobieta nigdy nie wróci do Wielkiej Brytanii.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę