tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zabił motocyklistę i uciekł, a teraz grozi mu nawet 8 lat
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zabił motocyklistę i uciekł, a teraz grozi mu nawet 8 lat

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.11, 08:18 Drukuj

Nawet 8 lat więzienia grozi 21-latkowi, który we wrześniu uderzył w motocyklistę i uciekł z miejsca zdarzenia. Kierujący motocyklem zmarł w szpitalu.

Młody kierowca został zatrzymany przez policjantów z Wrocławia i trafił na 3 miesiące do aresztu. W nocy 28 września kierując Audi uderzył w motocykl i zbiegł z miejsca zdarzenia. Motocyklista zmarł, a 21-latek może wylądować za kratkami nawet na 8 lat.

NAS Analytics TAG

Policja i prokuratura potwierdziły już fakt, że kierujący samochodem spowodował wypadek i oddalił się nie udzielając pomocy poszkodowanemu motocykliście. Teraz 21-latek w areszcie będzie czekał na proces.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę