tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha wspiera modych mechanikw
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha wspiera modych mechanikw

Autor: Informacja prasowa 2019.11.09, 12:51 Drukuj

Młodzi mechanicy są jak diamenty, które trzeba oszlifować. Tutaj do akcji wkracza Yamaha, która pod koniec października przeprowadziła szkolenie nauczycieli ze szkół objętych patronatem polskiego oddziału Yamaha Motor Europe.

W dniach 23-25 października br. nauczyciele z czterech współpracujących z Yamahą szkół ponadpodstawowych przeszli szkolenie praktyczne z zakresu diagnozowania oraz naprawy podzespołów pojazdów Yamahy, po uprzednim zaliczeniu teorii na poziomie Brąz oraz Srebro na platformie szkoleniowej Yamaha Technical Academy.

NAS Analytics TAG

Szkolenie, podczas którego został też opracowany program nauki dla klas 1-3, odbyło się w nowej pracowni motocyklowej Zespołu Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2 w Warszawie, która została wyposażona w narzędzia i motocykle przez Yamaha Motor Europe N.V. - Oddział w Polsce.

Oprócz warszawskiej "Samochodówki", Yamaha objęła patronatem klasy w Zespole Szkół Samochodowych w Bydgoszczy, Zespole Szkół nr 3 w Ciechanowie i Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie.

Dzięki szkoleniu, kadra nauczycielska została przygotowana do prowadzenia zajęć i wyszkolenia kolejnego pokolenia mechaników motocyklowych zgodnie z najnowszymi standardami.

Program wsparcia edukacji młodych mechaników motocyklowych realizowany jest przez Yamahę już od kilku lat. Do nauki uczniowie dostali nie tylko materiały dydaktyczne, ale też narzędzia, części zamienne, silniki, a nawet całe motocykle. W ręce uczniów trafiły m.in. YZF-R1, XT660X oraz skuter XMAX 125, a także silniki z modeli FZ1 i MT-01.

Zakres przekazywanej wiedzy jest stale rozszerzany, zarówno na poziomie teoretycznym, jak i praktycznym. Wszystko po to, by wzbogacić rynek fachowcami, posiadającymi ogromną wiedzę i oferującymi najwyższy poziom usług. W przyszłości najlepsi z nich, będą mogli zasilić szeregi ASO marki Yamaha. W tym celu zorganizowany został również konkurs, mający wyłonić Mistrza Techniki Motocyklowej Yamaha. Szczegóły już wkrótce.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr