tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha uruchomia system rezerwacji online dla mocno limitowanego maksi skutera TMAX 20th Anniversary
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha uruchomia system rezerwacji online dla mocno limitowanego maksi skutera TMAX 20th Anniversary

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.04.01, 06:49 1 Drukuj

W tym roku Yamaha świętuje dwudzieste urodziny modelu TMAX i z tej okazji producent przedstawił jubileuszową wersję kultowego maksi skutera. Ruszył system rezerwacji online, a cena może przyprawić o zawrót głowy.

Yamaha TMAX 20th Anniversary jest wyposażony w ekskluzywne kute bumerangi węglowe, osłonę termiczną, przedni błotnik, a także podgrzewane siedzisko z żółtymi szwami i logo 20th Anniversary. Wyjątkowość skutera jest podkreślona kolorem nadwozia Tech Graphite i brązowymi kołami, a każdy egzemplarz będzie numerowany. Do sprzedaży trafi zaledwie 560 egzemplarzy skutera. Tanio nie będzie, bo Yamaha wyceniła go na 73 800 złotych. Zapewne już po zamknięciu zapisów cena ta będzie rosła.

NAS Analytics TAG

Jak działa system rezerwacji? Należy udać się na specjalną stronę internetową, gdzie wypełnicie formularz rejestracyjny i wybierzecie preferowanego dealera marki Yamaha, u którego chcecie odebrać swój skuter. Po rejestracji otrzymacie potwierdzenie rezerwacji i tymczasowego przydziału, kiedy skuter będzie dostępny. Wiadomość z potwierdzeniem należy wydrukować i odwiedzić wybrany salon w ciągu 14 dni by sfinalizować transakcję. Powodzenia!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 0
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr