tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha modele 2020. Futurystyczny tracer, mocarny T-Max i sporo innych nowoci
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha modele 2020. Futurystyczny tracer, mocarny T-Max i sporo innych nowoci

Autor: Redakcja 2019.11.07, 16:35 1 Drukuj

Piękny nowy Tracer 700, Tricity 300 i mocny T-Max 560 - Yamaha w tym roku pokazała naprawdę sporo. Zainteresowanie nowościami spod znaku trzech kamertonów było ogromne.

Tracer 700 otrzymał całkowcie nowy garnitur - bardziej futurystyczny, ale także wygodniejszy. Poprawiono ergonomię szyby, która daje się teraz podnosić i opuszczać jedną ręką. Zawieszenie ma możliwość regulacji napięcia wstępnego i tłumienia dobicia, a kanapa oferuje pasażerowi i kierowcy więcej wygody.

NAS Analytics TAG

Sporo działo się wśród skuterów - zobaczyliśmy wreszcie mocniejszego Tricity, czyli wersję z silnikiem 300 cm3. Pojawił się również mocarny T-Max 560 z 47-konnym silnikiem. Co jeszcze znaleźliśmy na stoisku Yamahy? Zobaczcie na filmie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr