tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha liderem sprzeday wrd duych motocykli klasy premium
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha liderem sprzeday wrd duych motocykli klasy premium

Autor: Informacja prasowa 2018.01.30, 09:44 3 Drukuj

Zgodnie z ogłoszonymi właśnie wynikami sprzedaży w sezonie 2017, Yamaha została liderem rynku wśród motocykli premium o pojemności powyżej 125 cm3. Największy sukces japońskiej marki to oczywiście popularne siedemsetki - MT-07 oraz Tracer 700.

Yamaha od lat cieszy się ogromnym zaufaniem wśród polskich motocyklistów. W zeszłym roku motocykle spod znaku trzech kamertonów były najczęściej sprzedawanymi w klasie premium powyżej 125 cm3. Nabywców znalazły 1503 pojazdy, co cieszy zwłaszcza na tle wszechobecnych informacji o ciągłych spadkach sprzedaży w branży motocyklowej.

NAS Analytics TAG

Bestsellerem ponownie okazały się dwa modele oparte na wspólnej platformie - miejski naked MT-07 oraz jego turystyczna wersja Tracer 700. Sprzedano ich łącznie o prawie 17% więcej niż rok wcześniej. W klasie 125cm3 liderem w ofercie Yamahy jest model N-Max 125, którego sprzedaż skoczyła o 13%. Polski importer zaangażował się również mocno w uczestnictwo w imprezach crossowych, czego skutkiem jest 25% wzrost sprzedaży motocykli z tego segmentu. Dobre wyniki osiągnięto także w segmencie najmniejszych skuterów klasy 50 cm3, których sprzedano 335 sztuk, głównie do firm cateringowych.

Yamaha liczy oczywiście na powtórzenie sukcesu w roku 2018. Lokomotywą pociągową mają być tym razem kolejne generacje MT-07 a także nowe wersje sportowo-turystycznego Tracera 900, w tym najbogatsza GT. Do rodziny Yamahy dołączyły także wzbogacony MT-09SP, nowoczesny X-Max 125 oraz rewolucyjny trójkołowiec Niken, nie mający odpowiednika u konkurencji. Pełna oferta firmy dostępna jest na stronie www.yamaha-motor.pl

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr